Gayrimenkul Danışmanlığı

Türkiye’de gayrimenkul danışmanlığı ; Gayrimenkul alım, satım, kiralama işlemlerinde ya da gayrimenkul için ihtiyaç olan finansman eksiğini giderirken bir gayrimenkul danışmanına ihtiyaç duyulur. Gayrimenkul danışmanlığı ile birlikte en doğru kararları vermeniz sağlanır ve size uygun olan gayrimenkul ihtiyacının giderilmesi sağlanır. Gayrimenkul danışmanları, gerekli olan tüm mevzuatları bilir ve idari işlemler hakkında bilgi sahibidir. Gayrimenkul işlemleri sürecinde yanınızda bir gayrimenkul danışmanının olması büyük önem taşımaktadır. Bu danışmanlar sayesinde güvenli bir şekilde gayrimenkul alıp satabilirsiniz, finansman sunabilirsiniz ya da temin edebilirsiniz.

 Gayrimenkul Danışmanlığı hizmeti veren kişiler, sizin için gerekli olan tüm araştırmaları yaparak süreci sizin için kolaylaştırırlar. İlgilenmeniz gerek birçok mevzuatı inceleyip gerekli araştırmaları yaparak hızlı bir şekilde süreci tamamlamanızı sağlarlar. Böylelikle zaman kaybetmeden istediğiniz gayrimenkul işlemlerini yapabilirsiniz.

Gayrimenkul danışmanlığı firmaları ile alıcı ve satıcılar doğru bir şekilde gerekli işlemleri gerçekleştirebilirler. Gayrimenkul konusunda sizlere en iyi hizmeti verecek olan bu kişiler ile çalışarak doğru yatırımlar yapabilirsiniz ve yatırımlar sonucunda güzel sonuçlar alabilirsiniz. Bütün bu süreci en iyi şekilde bilen ve gerekli araştırmaları en iyi şekilde yapan gayrimenkul danışmanları ile çalışmak bu konuda büyük bir fırsat olacaktır.

Türkiye emlak piyasasının koşulları son zamanlarda performansın artmasına ve riskin azalmasına neden oldu. Bu koşullar genel olarak Türkiye’de yatırım  talebinin artmasına neden olmuştur . Bu nedenle, her geçen gün büyüyen Türkiye emlak piyasasına yatırım yaparken bir yatırımcının odaklanması gereken en önemli nokta, seçimin doğruluğudur, çünkü taşınmaz fonların (gayrimenkul) diğer taşınır fonlar gibi profesyonelce yönetilmesi ve değerini koruması için gereklidir. daha fazla finansal kazanç sağlar.

Mahall Group hizmetlerinden biri de, Türkiye’de gayrimenkul sektörü hakkında yatırımcıları bilgilendirerek, yatırımcının yatırımıyla ne elde etmek istediğini değerlendirdiğimiz ve bunun ışığında uygun bir strateji oluşturduğumuz gayrimenkul danışmanlığı hizmetidir.

Bu hizmet, sadece konut kompleksi gibi konut amaçlı gayrimenkul yatırımları değil, aynı zamanda profesyonel gayrimenkul değerleme uzmanları, yatırım uzmanları ve gayrimenkul geliştirme uzmanlarından oluşan uzman bir ekip aracılığıyla ofis, otel, arsa, çiftlik ve alışveriş merkezi gibi ticari gayrimenkul yatırımları ile ilgilidir . Emlak projeleri  Şirketimiz, yatırımın ilerlemesinden ve Türkiye’deki yetkili makamlar nezdinde sözleşme yapmak için tüm yasal şartların tamamlanmasından sorumludur.

Mahall Group gayrimenkul danışmanlık hizmeti

Gayrimenkul danışmanlığı hizmeti şunları içerir:

Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetinin Aşamaları

  1. Hedeflenen yatırımın saha analizi, pazar analizi ve rekabetçi analizi.
  2. Yatırımcının isteklerine göre gerekli olan gayrimenkulün yatırıma uygunluğunun analiz edilmesi.
  3. Yatırım kavramının geliştirilmesi ve kalkınma kavramının geliştirilmesi.
  4. Mali ve idari açıdan Fizibilite çalışmalarının oluşturulması.
  5. Olası ve potansiyel riskleri incelemek.
  6. Yatırım adımları ve stratejisinin geliştirilmesi.

Ayrıca müvekkillerimizi Türk hükümetinin en son mevzuatı, Türkiye’deki en önemli yatırım şehirlerinin düzenleyici gelişmeleri hakkında bilgilendiriyor ve gayrimenkul finansmanı, gayrimenkul garantileri ve gayrimenkul yatırım fonları konularında yüksek kalitede danışmanlık sağlıyoruz.