HAKKIMIZDA

Mahall Group

MAHALL Group, Kocaeli merkezli olup özellikle İstanbul, Bursa, Kocaeli ve Sapanca bölgelerinde gayrimenkul danışmanlığı uzmanlık alanıyla yıllardır inşaat sektöründe hizmet vermektedir. Birçok ülke ile anlaşmalarımız bulunmakta ve çeşitli acentelerimiz ile gayrimenkul danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Özellikle körfez ülkeleri kanalında Kuveyt, Katar, Suudi Arabistan gibi ülkelerde geniş portföyümüz bulunmaktadır. Yatırımcılarımıza ve gayrimenkul sahibi olmak isteyen müşterilerimize bilgi vermekte şeffaflık ilkesinden asla taviz vermeyerek misyonumuzu gerçekleştirmekteyiz. Birinci önceliğimiz müşterilerimiz ile aramızdaki güven bağımızdır. Ekibimiz ile gayrimenkul sahibi olmak isteyen müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışıyoruz.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin isteklerine en profesyonel şekilde hızlı, güvenilir, kaliteli ve kusursuz satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimiz için gayrimenkul alanında doğru yatırım yapmalarını sağlıyoruz.

VİZYONUMUZ

Mahall Group olarak teknik ve güler yüzlü kadromuz ile her zaman kalite ve güven ilkelerinde ilerleyip daha geniş kitlelere hitap etmeyi hedefliyoruz. Güven ve kalite anlayışımız ile sizleri memnun etmekten onur duyuyoruz.