Mobilya ve Dekorasyon Danışmanlığı

Mobilya ve Dekorasyon danışmanlığı ,Türkiye’de ev sahibi olma oranları her geçen gün biraz daha artıyor. Eskiden ev sahibi olmak ekonomik sebeplerden ve kentleşmenin yeterince gelişmemiş olmasından dolayı çok daha zordu ve genellikle belli bir yaşın üzerinde ve belirli bir birikime sahip olan varlıklı kesimler ev sahibi oluyordu. Ancak bu durum, ülkemizde inşaat sektörünün gelişmesi ve ev kredisi gibi ödeme kolaylığı sağlayan sistemlerin de yaygınlaşmasıyla yakın geçmişte bir hayli değişti ve oturduğu evde kiracı değil ev sahibi olanların oranı da oldukça yükseldi. Araştırmalar özellikle dünyada 40 yaş altındaki genç nüfusun ev sahibi olma oranı düşerken Türkiye’de yükseldiğini gösteriyor. Emlak araştırmaları aynı zamanda ülkemizde yaşayan nüfusun yüzde 60’ının oturduğu evin sahibi olduğunu gösteriyor. 

Tabi ki emlak sektörü geliştikçe mimari, iç mimari gibi alanlar da gelişiyor. Bugün ev satın almak isteyenlerin oldukça büyük bir kısmı her şeyi tamamlanmış bir ev almaktansa içini kendi istek ve ihtiyaçlarına göre dizayn edebilecekleri, yaşam alanlarını kendileri belirleyebilecekleri, iç mimari tasarımları tamamlanmamış evler tercih ediyorlar. Bu aynı zamanda bazı durumlarda çok daha ekonomik olabiliyor üstelik. Tabii, emlak dünyasında natamam olarak da adlandırılan bu durumdaki evleri satın aldığınızda her şeyin sağlıklı ve kusursuz olması için mutlaka bir iç mimara ihtiyaç duyuyorsunuz.  

MAHALL GROUP olarak evinizi iç mimar ve endüstriyel tasarımcılardan oluşan tasarım ekibimiz ile yaşam alanı haline getiriyoruz. Eviniz için mobilya, perde, aydınlatma, dekorasyon ve diğer tüm mimari unsurlar ile ilgilenip hayallerinizdeki evi tasarlıyoruz. Yaşam alanlarınızı zenginleştirecek size özel koleksiyonlar tasarlıyoruz.

Tasarım yaparken odağımıza her zaman son kullanıcıyı koyuyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarını göz önüne alarak evinizi çağa, doğaya ve insan sağlığına uygun, özgün ve sürdürülebilir tasarımlarla inovatif ve fonksiyonel yaşam alanlarına dönüştürmeyi hedefliyoruz. MAHALL GROUP olarak mobilya tasarımını, ihtiyacın yanı sıra yaşam alanlarımıza değer katan bir unsur olarak görüyoruz. İlk eskiz çalışmalarından prototiplere, mağaza deneyiminden ürünün son kullanıcıya teslimatına kadar olan tüm süreçleri tasarımın bir parçası olarak ele alıyoruz. Her yönüyle düşünerek koleksiyonları geliştiriyoruz.

Mağazalarımızda iç mimarlarımızla birlikte son kullanıcıya mobilya alışverişinin yanında iç mimari ve proje deneyimi de sağlıyoruz. Müşteri seçimlerinin farklı ölçü, renk ve dokularla evlerinde nasıl görüneceğine dair proje hizmeti veriyoruz. Hızlı teslimat, montaj ve satış sonrası hizmetler ile bütünsel bir ürün deneyimi yaşatıyoruz. Bunlarla birlikte yurt içinde ve yurt dışında birçok daire ve villa projesine üretim ve tasarım anlamında hayat veriyoruz.